LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Hanging lamp 11132473

nr 1113 2473

HANGING LAMP

brass, diameter: 32, wear, damages.

Mässing, diameter: 32

Condition: slitage, skador

400

SEK 150

Monday June 5 2017
at 19:08:32

1/6 22:27:09 1      100 kr
2/6 21:59:40 2      Vinnande bud

Mässing